Informacija dėl prašymų teikimo pandemijos metu

Atsižvelgiant į Vyriausybės siūlymus, susijusius su koronaviruso pandemija, nuo kovo mėn. 16 d. iki karantino pabaigos keičiasi gyventojų prašymų priėmimo tvarka:

  1. prašymai dėl vaikų priėmimo į Kauno rajono ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo grupes teikiami tik el. būdu, jungiantis per elektroninius valdžios vartus. Prašymus internetu tėvai (globėjai) gali pateikti pageidaujamai ugdymo įstaigai prisijungę prie Savivaldybės duomenų bazės, Savivaldybės interneto svetainėje https://darzeliai.krs.lt. savarankiškai užpildydami elektroninę prašymo formą.

 

  1. prašymai dėl ikimokyklinio amžiaus vaikų, lankančių Kauno miesto savivaldybės biudžetines švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ugdymo programas, ugdymo sąlygų tenkinimo išlaidų kompensavimo nurodytu periodu priimami el. paštu: banioniene@krs.lt.

 

Konsultacija dėl prašymų pateikimo teikiama el. paštu: simona.banioniene@krs.lt;  tel. 8672 32423.