Nauja priėmimo tvarka

Informuojame, kad nuo 2016 m. lapkričio 1 d. įsigaliojo Kauno rajono savivaldybės tarybos 2016 m. rugsėjo 29 d. sprendimas Nr. TS-303 „Dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno rajono savivaldybės biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo“. Tarybos sprendimu patvirtintas naujas vaikų priėmimo į ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas. Tėvų (globėjų) prašymai priimami visus metus (kiekvieną darbo dieną darbo valandomis) ugdymo įstaigose, Savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje (Savanorių pr. 192 (310 kab.), Kaunas) arba elektroniniu būdu, prisijungus interneto svetainėje http://darzeliai.krs.lt.

Informacija apie naują vaikų priėmimo tvarką teikiama visose Savivaldybės švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas ir Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje Savanorių pr. 192 (205 kab.), Kaunas, kiekvieną darbo dieną darbo valandomis. Telefonai pasiteiravimui: (8-37) 332762, +370 65573885. El. paštas: asta.simanauskiene@kaunorkss.lt

Prašymai priimami visose Savivaldybės švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas ir Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje Savanorių pr. 192 (310 kab.), Kaunas, kiekvieną darbo dieną darbo valandomis. Telefonai pasiteiravimui: (8-37) 798606, +370 67232423. El. paštas:archyvas@kaunorkss.lt.